Hakkımızda

Hakkımızda

ASV Holding’in çatısı altında yer alan Es Es Akaryakıt Dağıtım Anonim Şirketi 12.04.2021 tarihinde İstanbul’da kurulmuş olup 12.08.2021 tarihinde “Es Es” markası ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan DAĞ/10362-2/44982 sayılı lisans numarası ile dağıtıcı lisansını alarak akaryakıt dağıtım şirketi olarak faaliyetine başlamıştır.

Es Es Akaryakıt, yenilikçi anlayışı ve tecrübe ile dinamizmi bir araya getiren güçlü kadrosuyla adını kısa bir sürede ülkemizin ve dünyanın en önemli markalarından biri haline getirmek için gece gündüz çalışmaya devam ediyor.

 

 

 

 

Müşteri odaklı iş birliği modeli ile yola devam eden Es Es Akaryakıt, her bir müşteri ve bayisi için güvenli bir liman olabilmeyi kendine hedef edinmiştir.
Güçlü sermaye yapısı, geniş satış ağı, gelişmiş altyapı ve merkez operasyon yapısıyla İstanbul merkezli Genel Müdürlük merkezinden bütün Türkiye’ye en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmaktadır.

Kurumsal çalışma anlayışını benimsemiş olan Es Es Akaryakıt, bu anlayışı hizmet sunduğu her alanda aksatmadan yerine getirebilmeyi kendine ilke edinmiş ve ticari ilişkilerini de bu doğrultuda şekillendirmiştir.
Es Es Akaryakıt, ASV Holding’in finansal gücü ve vizyonu ile uzun vadede Türkiye’nin başlıca akaryakıt dağıtım şirketlerinden biri olma hedefi ile çalışmalarına devam edecektir.

Woman on a gas station. Lady in a white t-shirt. Woman near the car.
Man on a gas station. Guy refuelong a car. Male in a white shirt.